.

.

Металик тема за везови машина или како декоративни накит чипка тема 6 избрани боја 200Y секој

Металик тема за везови машина или како декоративни накит чипка тема 6 избрани боја 200Y секој

DEN 527.52
DEN 496.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Металик тема за везови машина или како декоративни накит чипка тема 6 избрани боја 200 Y секој
200 Y/ролна, 6 ролни/пакет
6 Бои : Виолетова, Зелена, Розова, Сина, Злато, Сребро.
Само изберете бои што треба, или сите 6 бои во собата
Испорака известување Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail или HK пост воздух mail. Ние ќе испрати пакет за излез во рок од 10 дена по вашата исплата. Сите во парк. Добредојдовте да се купи овој . Добредојдовте Кликнете & купат. Simthread Co., Ltd. е професионална тема производител и извозник, од Кина, кој посветува на подобрување и производство на високо-квалитетни машина везови теми за повеќе од 10 години. Имаме голем успех во Северна Америка, Австралија и Европа. Можете да ја посетите нашата веб-страница www.simthread.com за повеќе информации. Нашите главни производи се полиестер везови нишка(Брат 61 боја поставени на располагање, Simthread 112 бои), rayon везови конец , lurex везови нишка (метален тема), конец за шиење(конец за шиење боја сетови) , prewound bobbins, пластични bobbins итн. Ние, исто така може да помогне да се произведе висок квалитет на боја и графики, денес ние сме подобрување на конец во боја листи за многу познати тема добавувачи на пазарот.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за повеќе нишка :

Кон својствата

боја:
6 избрани бои, Сребрена боја, Златна боја, Розова, Виолетова, Зелена, Сина
Употреба:
Капчиња,Ткаење,Шиење,Рачно Плетење,Везови,Крстот Бод,Плетење
Функција:
Ниска Намалување,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еластична,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Материјал:
Полиестер / Метален
Предиво Count:
120D/2
Тежина (g/топка):
40wt
Техника:
Mercerized
Бренд Име:
Simthread
Број На Модел На:
MS-6 бои
Предиво Тип:
Филамент
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Make-up прозорци:
200Y x 6 компјутери
боја:
6 бои
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата