.

.

Мексиканскиот Знаме 3D Везови Крпа Знаме Налепница Дел На Armband Нареди Воена Значка

Мексиканскиот Знаме 3D Везови Крпа Знаме Налепница Дел На Armband Нареди Воена Значка

DEN 61.92
DEN 49.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мексиканскиот Знаме 3 D Везови Крпа Знаме Налепница Дел На Armband Нареди Воена Значка
Име : 3 D везови глава знаме armband налепници
Спецификации : 8 * 5cm
Материјал : Twill Крпа + Прецизност Везови
Други : испрати двострано паста
Боја : Слика боја
Пакување : 1pc
Употреба : облека, капи, торби, џемпери, налепници со значки
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. обично ќе брод на сите наредби како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход. Тоа обично трае околу 4 до 8 работни дена од експрес, и 15-50 работни дена од Кина Воздухопловната да брод вашата земји. ПС : Ако објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух пошта, потребно е 7-30 дена (1-3 недели) за испорака во зависност од вашата локација. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, додека некои може да трае до 6 недели, ова е нормално.- Ако сакате да ја добив производи брзо, ве Молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D
Број На Модел На:
Значки
Големина:
8*5CM
Ткаенина Тип:
Платно
Техника:
Извезена
Главен Материјал:
Ткаенини
Декорација:
Никој
Обликот:
Круг
Значка Тип:
Стап
Предмет:
облека

Најдобри предлози во категоријата