.

.

2015 година Нови 5000 Компјутери Етикета Цена Тагирање Ознака Пиштол Barbs Fastener Pin 25mm

2015 година Нови 5000 Компјутери Етикета Цена Тагирање Ознака Пиштол Barbs Fastener Pin 25mm

DEN 209.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН (Полипропилен) материјал во чист бел.
Тие имаат потенок профил, добро прилагодени за вметнување во тесно поврзана.
И деликатна, nonwoven ткаенини, без ризик од штета.
Одговара на сите парична Казна ознака пушки.
50pcs по бар, има 100 бар(5000pcs) во овој пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата