.

.

Бесплатен Превозот 200Pcs Пластични Јасно Мажи Жени Формално Кошула Јака Коски Stiffeners Останува Јазичиња

Бесплатен Превозот 200Pcs Пластични Јасно Мажи Жени Формално Кошула Јака Коски Stiffeners Останува Јазичиња

DEN 60.00
DEN 57.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на Овие пластични јака престојува ќе го задржи вашето јака во потрага приштина и свежи во текот на целиот ден Голема додатоци за мажи фустан Материјал : пластични Боја : јасно Големина : 5.4x0.9cm(приближно) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Јака Коски Stiffeners x 200

Кон својствата

Број На Модел На:
30089
Тип На Производ:
Други

Најдобри предлози во категоријата