.

.

Новодојдени 1mm 30M/sheaf Кинески Јазол Кабелот Rattail Сатен Плетенка String Меша 29 Бои Накит Наоди Beading Јаже

Новодојдени 1mm 30M/sheaf Кинески Јазол Кабелот Rattail Сатен Плетенка String Меша 29 Бои Накит Наоди Beading Јаже

DEN 84.48
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


+++Карактеристики+++
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјали : Најлон
Боја : Како на сликите покажуваат
Должина : Околу 30m (1170")
Дијаметар : Околу 1mm
Конверзија : 1mm = 0.0393 инчен
Можете да направите белешка за нас која боја сакате
+++Пакет се вклучени+++
1 Пакет на Кабелот

Кон својствата

Тип На Производ:
Кабли
Обликот:
Круг
Материјал:
100% Најлон
Број На Модел На:
EQB162
Дијаметар:
1mm
По завршувањето:
Обложени
Должина:
30M
Техника:
Плетенка
Употреба:
Дома Текстил
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Најлон
Должина:
за 30M
Дијаметар:
околу 1mm

Најдобри предлози во категоријата