.

.

YANRUO Hot Fix Кристал Картичка Камења И Кристали Каталог Rhinestones Боја Шема Декорација DIY Кристали Монистра

YANRUO Hot Fix Кристал Картичка Камења И Кристали Каталог Rhinestones Боја Шема Декорација DIY Кристали Монистра

DEN 480.00
DEN 389.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


YANRUO Стакло Rhinestones Боја Шема Не Hot Fix Камења Декорација Монистра DIY Дизајн
Политика На Враќање
ако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .
Плаќање :
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
ние прифаќаме различни плаќања од страна на T/T, Western union, Paypal и други како што е подолу .
Превозот :
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2kg ќе испрати EMS/UPS/DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. ако имате некои прашања за декларираната царинска вредност , ние може да се направи образувам Фактура за вас ,ние може да ја испратите на вашиот e-mail или whatsapp и ние може да напише ниска цена во ред .
Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија . ние поддршка превозот// UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/ТНТ Русија-Експрес SPSR Fedex Ip , ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Време на испорака :
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-2weeks да АЗИЈА. Запад Евра, Северна Америка.
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 2-5weeks на Јужна Америка, Средниот исток, источна Евра, Африка .
Ако дојде во државни празници, БЕЗ превозот, ви благодариме за вашето разбирање.
-Следење на број ќе бидат испратени до вас преку е-мејл по вашата нарачка е испраќаат.
Забележи
ако имате некои прашања за декларираната царинска вредност , ние може да се направи образувам Фактура за вас ,ние може да ја испратите на вашиот e-mail или whatsapp и ние може да напише ниска цена во ред .
ако сте руски Купувачот , системот треба да обезбеди вашето име и презиме , нормално повеќе земја треба да ја покажа вистинската Телефонски Број Испорака Адреси и Поштенски Код .
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност , ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsi Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди. Понекогаш dat e ќе се одложи поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.
Hot Fix Машина
Перо
Кутија
Копчето Fastener Snap

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Не Hot Fix Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
правоаголник
Техника:
Лепак За
Техника:
hot fix
Големина:
None

Најдобри предлози во категоријата