.

.

JUNAO 30*62mm Голема Големина Црна AB Кристали се Шие На Кристал Applique Рамен Грб Шиење Strass Кристал Коњ Око Акрилик Камења

JUNAO 30*62mm Голема Големина Црна AB Кристали се Шие На Кристал Applique Рамен Грб Шиење Strass Кристал Коњ Око Акрилик Камења

DEN 696.00
DEN 487.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JUNAO 30*62mm Голема Големина Црна AB Кристали се Шие На Кристал Applique
Станот Назад Шиење Strass Кристал Коњ Око Акрилик Камења
Материјал : Да Се Шие На Кристал .
Rhinestones Големина : 30*62 мм Голема AB Rhinestones.
Облик : Коњ Око Rhinestones .
Боја : Црна AB Rhinestones .
Количина : 20pcs Strass Кристал.
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена (Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена) Ако се итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме за вас . Вашето задоволство е многу важна за нас.

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JUNAO
Број На Модел На:
JUNAO-30*62mm Коњ Око
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
коњ око
Точка име :
да се шие на кристал
Материјал:
акрилик камења
посебни:
Станот Назад Strass
Тип:
Rhinestones Applique
боја:
AB Кристали
Големина:
30*62mm Big Size Rhinestones
Шема:
Шиење Strass Кристално
Употреба:
Rhinestones За DIY Занаети
Пакување:
20pcs Кристал Камења
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри предлози во категоријата