.

.

DIY Johnleather Занает Хардверски Додатоци Седло Торба За декорација Солидна Месинг Stirrup Тока БОР Заврши ЈП-7332

DIY Johnleather Занает Хардверски Додатоци Седло Торба За декорација Солидна Месинг Stirrup Тока БОР Заврши ЈП-7332

DEN 191.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Предмет : DIY Johnleather Занает Хардверски Додатоци Седло Торба За декорација Солидна Месинг Stirrup Тока БОР Заврши
Внатрешен Дијаметар : 1/2"(13mm)
Големина : 52mm*52mm( Како на сликата подолу покажува)
Крај : SRTP
Тежина : 32g

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
ЈП-7332
Употреба:
Чанти,Ремени
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој

Најдобри предлози во категоријата