.

.

Промоција Scrapbooking Додатоци 50 Поставува Високо-одделение Копчиња Најлон Пластични Од Женски Тока Невидлив Слој Копчето Јакна

Промоција Scrapbooking Додатоци 50 Поставува Високо-одделение Копчиња Најлон Пластични Од Женски Тока Невидлив Слој Копчето

DEN 470.40
DEN 470.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
18mm црна, 18mm бела, 21mm црна, 21mm бела, 25мм црна, бела 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Пластични Тип:
Најлон
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
TYB-731
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
боја:
Бела,Црна
Големина:
25MM 21MM 15MM

Најдобри предлози во категоријата