.

.

година Скок Кожа 200sets Двојно 6mm&8мм Занитвам Рака Материјал Еколошки Кеси Погоди Ноктот Капа Крајот На Еден Странски

година Скок Кожа 200sets Двојно 6mm&8мм Занитвам Рака Материјал Еколошки Кеси Погоди Ноктот Капа Крајот На Еден Странски

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


D f

Кон својствата

боја:
8мм сребро, 8mm бронза, 8mm злато, 8mm пиштол црна
Тип На Производ:
Заковки
Занитвам Тип:
Близок-Крај
Функција:
nickle слободни
Материјал:
Дувачкиот
Месо Тело Должина:
8мм
Техника:
позлата
Глава Дијаметар:
6mm 8мм
Број На Модел На:
TYB-1037
Месо тело дијаметар:
2mm

Најдобри предлози во категоријата