.

.

(10 јарди/многу) Златен Раб, Розова Grosgrain Лента трговија на Големо Подарок Завиткување Божиќ панделки

(10 јарди/многу) Златен Раб, Розова Grosgrain Лента трговија на Големо Подарок Завиткување Божиќ панделки

DEN 76.80
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : Grosgrain Лента
Должина : 10 јарди
Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорација,итн.
Бесплатен превозот
Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако не сте задоволни со нашите производи, може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
Ние ги охрабруваме трговија на големо, ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка,добредојдовте на ОЕМ, ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
10mm, 15mm, 25mm, 40mm
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
ЛЕНТА КУЌА
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Извезена
Ширина:
1
Број На Модел На:
21232
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри предлози во категоријата