.

.

H0T 80PCS 12 mm Случаен мешани на минерални површината рамна КРУГ смола додатоци DIY D67A*2

H0T 80PCS 12 mm Случаен мешани на минерални површината рамна КРУГ смола додатоци DIY D67A*2

DEN 94.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : смола
КОЛИЧИНА : 80pcs (conditon : 100% Сосема Нов)
Големина : околу 12mm*12mm (1"=25.4 mm)
боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
D67A*2
боја:
Случаен мешана боја
Големина:
approximately 12mm*12mm (1''@

Најдобри предлози во категоријата