.

.

Фабриката за директна продажба! Spline Rhinestones синџир се применуваат за Облека, Декорација и DIY headpieces Накит додатоци 1yard

Фабриката за директна продажба! Spline Rhinestones синџир се применуваат за Облека, Декорација и DIY headpieces Накит додатоци

DEN 608.64
DEN 493.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


име на производ : Fance Кристал синџир за Употреба : Како делови и прибор се широко се користи во DIY рачно изработени модни додатоци чанти, чевли и капи, материјали облека, додатоци и други производи;
Материјал : Алуминиум синџир + Кристал + ceramiac flawer
Пакување Количина : 1 двор Сите производи слики се направени во вид, поради временските услови, светлина, камери, монитори, итн. влијанието на снимањето, сликата ќе има некоја боја, ова е неизбежна производ на стандардни спецификации се надворешниот димензии на стоката;

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
YI26
Обликот:
Станот
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Помине Уметност

Најдобри предлози во категоријата