.

.

ТОПЛА 140pcs Bling AB Смола Круг Flatback Кристал Копчиња 2 Дупка Облека DIY додатоци D38*7

ТОПЛА 140pcs Bling AB Смола Круг Flatback Кристал Копчиња 2 Дупка Облека DIY додатоци D38*7

DEN 320.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


КОЛИЧИНА : 140 КОМПЈУТЕРИ { Состојба : 100% Сосема Нов}
Големина : околу 14mm*14mm
БОЈА : КАКО НА СЛИКАТА
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
D38*7
Големина:
14mm*14mm ([email protected]
боја:
како Слика

Најдобри предлози во категоријата