.

.

14 вид на боја одберете метал везови конец за шиење на машина тема DIY облека pillowslip чаршаф 1pcs продаде

14 вид на боја одберете метал везови конец за шиење на машина тема DIY облека pillowslip чаршаф 1pcs продаде

DEN 16.32
DEN 12.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Овие се многу корисни, убави бои за било шиење проект.Оваа тема е најдобрата перница маски, облека и облека
(палта, бебе крпа, кревет листови). Вез Нишка
Голема quilting, tapestry, конфекциското производство, и шиење.terial :
Погоден за домаќинство машини за шиење.
Квалитет : Везови Темата - Метален 60yds секој spoo
Купувачот Прочитај
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T, Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса; тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, бидејќи само
откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас. Така вашата исплата е 100% сигурен!
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, тоа е зошто тоа е во одлична цена, нормално трае од 15 - 25 дена,
но, за некои причини, пратката ќе одложувања. Ако вашата потреба објект итно да, можете да изберете EMS, DHL,
Fed Ex или UPS. Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме
со вас да го решат случајот.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот, ако у се од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразил пост, наместо на
EMS, бидејќи на Бразил,
Бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.
Ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред.
ПОВРАТНИ информации
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни
со нашите производи или услуги,
ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблем и да ве остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Кон својствата

Употреба:
Капчиња,Вез,Плетење,Шиење
Тежина (g/топка):
0.006
Број На Модел На:
X101-X116
Шема:
Обоена
Функција:
Висока Температура Отпорни,Водоотпорен
Предиво Тип:
Филамент
Материјал:
Полиестер / Најлон
Потекло:
Кина
Големина:
60yard
КОЛИЧИНА:
1pcs/многу
Материјал:
Најлон полиестер
боја:
multicoloured

Најдобри предлози во категоријата