.

.

16535-Ф1 ,1pcs 74cm Должина Патентите Црна Отворен Крај Метал Сребро Заби Шиење Патентите Прибор За облека Секојдневен Панталони Фуста

16535-Ф1 ,1pcs 74cm Должина Патентите Црна Отворен Крај Метал Сребро Заби Шиење Патентите Прибор За облека Секојдневен Панталони

DEN 187.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за облека, фармерки, торба, итн. Спецификација (приближно) : Материјал : метал Големина : Прибл. вкупната должина 74cm должина Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 buc патентите

Кон својствата

боја:
антички сребрен
Големина:
5
Должина:
74
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Open-End
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Метал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
16535-F1
Бренд Име:
OOOT BAORJCT

Најдобри предлози во категоријата