.

.

Lychee 10 Парчиња Гроздобер Метална Боја Затка DIY за Шиење Облека Додатоци Метал Менгеме Затка Кабелот за Заклучување за да се Префрлате

Lychee 10 Парчиња Гроздобер Метална Боја Затка DIY за Шиење Облека Додатоци Метал Менгеме Затка Кабелот за Заклучување за да

DEN 205.92
DEN 196.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Алуминиум K315 : Димензии : должина 2.1 см, со дијаметар од 0.7 cm, 0.4 cm отворот K316 : Димензии : должина 2.1 см, со дијаметар од 0.7 cm, 0.4 cm отворот K317 : Димензии : должина 2.1 см, со дијаметар од 0.7 cm, 0.4 cm отворот K318 : Димензии : должина од 2,5 см, со дијаметар од 0.8 cm, 0.5 cm отворот Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Кон својствата

боја:
K315, K316, K317, K318
Тип На Производ:
затка
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Функција:
no
Материјал:
Метал
Големина:
2.1cm
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Број На Модел На:
no

Најдобри предлози во категоријата