.

.

Декорација 28mm Круг Ејми Акрилик Кристал Копчето во Сребрена Основа за Облека,Мешани Бои,100pcs/многу

Декорација 28mm Круг Ејми Акрилик Кристал Копчето во Сребрена Основа за Облека,Мешани Бои,100pcs/многу

DEN 2405.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
1) Ако не изберете боја,ние ќе ви испратиме меша многу.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Имаат многу време во нашата продавница.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
3) Сопствени цел прифатите,mininum цел за прилагодено боја цел е 20pcs/дизајн. 18 и Број 55;
C olor Шема на Бисер Монистра
1) Сите бисери монистра се обоена бои;Таму ќе биде 1%-5% варијации на боите во секоја цел; Ако вие не може да го прифати ова,pls не се купи.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
2) Ако сакате да се избере бои,ве молиме да ни оставите порака за вашата орде листа.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.Ви благодариме.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
Нарачка Информации :
1.
2) Темни бои се тешко да се направи,боја варијанта, ќе биде 5%-10% ,па ние не препорачуваме да ги собереш на темни бои;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
Некои Видови на Акрилик Кристал Копчиња
Детали на Копчиња,Акрил и Бисери
Детали на Кристал Копчето s
.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
позлата
Материјал:
acryl
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
Ејми Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Боја на Копчето База:
никел сребро.
Големина:
28mm(D) (Measured as the Longest Part )

Најдобри предлози во категоријата