.

.

Најголемиот дел Пакување Сјајна Камења Flatback Најдобар Квалитет SS16 SS20 SS30 Citrine AB амбуланта корегирање Rhinestones

Најголемиот дел Пакување Сјајна Камења Flatback Најдобар Квалитет SS16 SS20 SS30 Citrine AB амбуланта корегирање Rhinestones

DEN 2035.68
DEN 1425.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : амбуланта корегирање Rhinestones
Големина : SS16 SS20 SS30
пакет : ss16 100gross
ss20 50gross
ss30 25gross
Боја : Citrine AB
Mqq : 1pack
Аспекти : 14/16facets
Парчиња : 1gross=144pcs
Се користи за : Облека ,Накит ,Чевли,Кеси додатоци и така натаму
На амбуланта корегирање исто така се нарекува како преносот на Топлината rhinestones,на задната страна на rhinestones има слој од лепило,кога тоа touchs на топлина,лепак ќе се растопи,а потоа и rhinestones може да се топи на површината на облека и така натаму.
Langya Специјализирана во производство на висок квалитет, rhinestones.
Нашите rhinestones е многу популарна во висок квалитет и тоа е Нашата кристал е многу популарна и се користи за облекување| вечер фустан | венчаница| партија dressess| Жените се Облекуваат | Свадба се Облекуваат | Жена Чевли | Булчински Чевли | Вечер Чанти | Партија Торби | Кристал Појас | очила за сонце | Коса accessorie s | Leggings и било каде на друго место ќе сакате да ги красат .
Исто така, во нашата продавница,има слични SWA. rhinestones | Слични чешка rhinestones | A++ | Првенство Синџир | 8+8facets |Rhinestones applique| амбуланта корегирање Апликатори | Mesh Средување | DIY монистра и други облека, додатоци
различни бои
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Испорака откако ќе стигнат до пари
Ние препорачуваме default превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!! Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи купувачи може да ни се јавите за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цената за стоката. Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата е-пошта : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : 86 137 7792 3362
Langya е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries, накит, додатоци, облека, додатоци и украси. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена

Кон својствата

боја:
SS16 100gross, SS20 50gross, SS30 25gross
Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
SS16 SS20 SS30
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SS16 SS20 SS30
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Upriver
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Тип:
амбуланта корегирање rhinestones
користат за:
Облека,торба,и така натаму
Кристал големина на:
SS16 SS20 SS30
Moq:
1bag
Превозот:
CPAM слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Парчиња:
1gross@
Rhinestones Боја:
Citrine AB
Техника:
Топло-Fix

Најдобри предлози во категоријата