.

.

Бесплатен превозот!!!Свежо!!!Езеро сино правоаголник рамно стакло назад кристал Rhinestones DIY мобилен телефон школка и Облека Декорација

Бесплатен превозот!!!Свежо!!!Езеро сино правоаголник рамно стакло назад кристал Rhinestones DIY мобилен телефон школка и Облека

DEN 143.04
DEN 102.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


име на производ : Езеро сино правоаголник flatback Кристал
Пакување Количина : 5x10mm50pcs,5x15mm30pcs,7x11mm50pcs,10x14mm30pcs
Користење : Сите видови на накит, облека, headwear и други додатоци
Материјал : стакло, кристал
Употреба : се лепат со лепак
Големина : 5x10mm 5x15mm 7x11mm 7x21mm 10x14mm Сите производи слики се направени во вид, поради временските услови, светлина, камери, монитори, итн. влијанието на снимањето, сликата ќе има некоја боја, ова е неизбежна производ на стандардни спецификации се надворешниот димензии на стоката; Секоја серија на стоки, бидејќи на различни производни серии ќе бидат во боја или големина на проблемот Фабрика за Продажба во загуба, само за продажба, Ние сме професионални за производство и продажба, како еден од продавници, само влезе во aliexpress платформа, ние се надеваме да се донесе подобри производи. Прв клиент, доколку постои незадоволство во купување може да биде директно безусловна врати, добредојдени да се купи!!!! Ако ви треба други бои, ве молиме кликнете на соодветното слика во линкот подолу

Кон својствата

боја:
5x10mm 50pcs, 5x15mm 30pcs, 7x11mm 50pcs, 10x14mm 30pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
YDH36
Стил:
Flatback
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
3x7mm 5x10mm 5x15mm 7x11mm 7x21mm 10x14mm
Употреба:
Помине Уметност

Најдобри предлози во категоријата