.

.

1pcs 35*30cm Црна Везени Чипка Јака Organza Деколте Јака Venise Applique Везови Закрпи за Шиење Додатоци

1pcs 35*30cm Црна Везени Чипка Јака Organza Деколте Јака Venise Applique Везови Закрпи за Шиење Додатоци

DEN 105.12
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : Гроздобер капчиња чипка јака да се шие на Голема за DIY или шиење проекти Боја : Црна(Како Слика) Големина : 35*30cm Главен Материјал : Organza И Кожа Потекло : произведено во Кина Пакетот Вклучува : 1 x Чипка Јака Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Бренд Име:
isequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
35cm
Број На Модел На:
M001
боја:
Црна

Најдобри предлози во категоријата