.

.

облека bodysuit/jumpsuits големина на етикетата,ново родено бебе/деца 0-3м до 24 месец облека големина етикети, во црно бела

облека bodysuit/jumpsuits големина на етикетата,ново родено бебе/деца 0-3м до 24 месец облека големина етикети, во црно бела

DEN 205.44
DEN 195.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12*20mm по пати
Има бело на црно и како да ги избегнете големина или број етикети, исто така, ве молиме проверете ја големината labels група во мојата продавница
Превозот Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на други земји. Бесплатен превозот
Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остави порака пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги тоа се обично од 5 до 20 дена до Америка . Други контра брзината не е стабилна, ќе биде од 1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време. Руската Федерација : 10-30days. Шпанија : 10-25days Канада : 8-23 дена Австралија : 10-25 дена Бразил : 17-59 дена Јапонија : 6-13 дена Германија : 8-19 дена Аргентина : 17-48 дена Украина : со 25-35 дена Франција : 9-18 дена Израел : 28-45 дена Белорусија : 28-45days Изразат начин можете да изберете онлајн или оставете порака за да го цитирам : DHL, UPS-от, FEDEX ,ТНТ, EMS , ARAMEX,DPEX и така На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.

Кон својствата

боја:
NB, 00, 000, 0 3м, 3 до 6m, 6 9m, 6 to12m, 9 to12m, 12 to18, 12 to24m, 24m
Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
DeeJey
Техника:
Извезена
Материјал:
Платно
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Знаме Lables
Број На Модел На:
GT-SL16080702

Најдобри предлози во категоријата