.

.

година огледало пар appliqued железо на злато и сребро закрпи 12*5.5 cm

година огледало пар appliqued железо на злато и сребро закрпи 12*5.5 cm

DEN 741.60
DEN 653.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
Микс Боја со порака
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yackalasi
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Rayon / Најлон
Техника:
Извезена
Ширина:
12*5.5CM
Број На Модел На:
e3
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата