.

.

1pair (2 парчиња) Нерѓосувачки Челик Круг Студ Earring Црна Сребро Злато Виножито Barbell Панк Уво Пирсинг Готски Накит за мажи

1pair (2 парчиња) Нерѓосувачки Челик Круг Студ Earring Црна Сребро Злато Виножито Barbell Панк Уво Пирсинг Готски Накит за мажи

DEN 33.12
DEN 30.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pair (2 парчиња) Нерѓосувачки Челик Круг Студ Earring Црна Сребро Злато Виножито Barbell Панк Уво Пирсинг Готски Накит

Кон својствата

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребро, Злато, Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ZLDYOU
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
earring за мажи
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
боја:
мешани
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ
Материјал:
Никој

Најдобри предлози во категоријата