.

.

Гроздобер Египетскиот Клеопатра Сребро Фараонот Дупката и Стапот Dangle Обетки за Жените Фенси Облека Накит bijoux Oorbellen Aretes

Гроздобер Египетскиот Клеопатра Сребро Фараонот Дупката и Стапот Dangle Обетки за Жените Фенси Облека Накит bijoux Oorbellen

DEN 143.52
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ставка Опис
Состојба : 100% Нови.
Египетскиот Клеопатра Сребро Фараонот Дупката и Стапот Dangle Обетки Фенси Облека.
Погоден за повод : Партија,Модна ревија,Слика,Свадба,Свадба,Матурска.Фенси Облека и така натаму.
Dangle : 3.5 х 3cm (1.38"x1.18").(1inch=2.54 см).
Боја : Гроздобер Сребро.
Материјал : Сребрен Позлатен.
Малопродажната Цена : 49.99 GBP.
Пакет : 1x Обетки.
Објектот Фотографии
Shipping Details
Ние ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно. Но, освен Викенд.
Answer : ___________________________ Note : Нашиот објект локација е во Хонг Конг, и сите пакети ќе бидат испратени од Хонг Конг.
Превозот време : 10-35days.Ако ова е вашиот прв договор со нас или за купување на еден објект за кои треба меѓународна шпедиција, ние ви препорачуваме да ги видиш нашите превозот услови во описи. International shipping обично трае подолго време отколку на домашните, бидејќи тоа е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и двете земји на Царинската управа.
Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Но, ако добиете тоа, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите,и ние му верувате на вашиот hornor и интегритет да ја плати ни се повторно.
Начин На Плаќање
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сеуште имате било каков проблем со плаќање,ве молиме контактирајте со нас.
Политика На Враќање
Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ве молиме дозволете ни да работат на прашања. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратните информации директно!
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ако не се добие одговор од нас по 2 работни дена, ве молиме проверете со вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Незадоволни производ може да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака. Можеме да ви понудиме целосна наплата или размена, но ние не сме одговорни за враќање превозот цена.

Кон својствата

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Клеопатра Сребро Фараонот Дупката Обетки
Бренд Име:
RechicGu
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Хонг Конг
ocassion:
Hallween,Божиќ,Подароци,Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
dangle:
3.5 cm x 3cm (1.38x1.18)
Пакет:
1 Пар Обетки

Најдобри предлози во категоријата