.

.

2017 Нови Пристигнување Бохемски Waterdrop Тиркизна Обетки Цинк Легура Капка Dangle Earring за Мода Жените Накит за Подарок

2017 Нови Пристигнување Бохемски Waterdrop Тиркизна Обетки Цинк Легура Капка Dangle Earring за Мода Жените Накит за Подарок

DEN 287.52
DEN 244.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
/
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
KANUBIN
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен

Најдобри предлози во категоријата