.

.

Buddihism Накит Сребро Позлатен Зен Слика со Mandala Цвет Стакло Cabochon Студ Earring за Жените Подарок

Buddihism Накит Сребро Позлатен Зен Слика со Mandala Цвет Стакло Cabochon Студ Earring за Жените Подарок

DEN 130.56
DEN 67.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Обетки Тип : Студ Обетки
Предмет Тип : Обетки
Метали Тип : Алуминиумски
Материјал : Стакло
Стил : Трендовски
Модел : Mandala цвет
Пол : Жените
База Дијаметар : 14mm
Cabochon Дијаметар : 12mm
Пакување, Вклучувајќи : 1 пар обетки
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.Ние ши сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од ( ЕМС/DHL/Aramex ) Хонгконг пост/Кина пост превозот начин ќе зависи од вкупната цена 2. Многу од клиентите одговор. Превозот времето е премногу долго. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Во комбинација со логистика и логистика транзит. Царинската строги инспекциски надзор. Се чека за причина! Пакет се очекува да пристигне 28 до 40 дена. 4. па ние имаме 45 дена безусловна политика на враќање ќе направи да се чувствувате подобро. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. 5. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ,или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
-

Кон својствата

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WE0198
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата