.

.

Корејски Накит 925 Sterling Silver Две 5A 8ММ Кубни Циркони Жените Партија Едноставна личност Gril Капка Earring Подарок

Корејски Накит 925 Sterling Silver Две 5A 8ММ Кубни Циркони Жените Партија Едноставна личност Gril Капка Earring Подарок

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
FFFFH
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри предлози во категоријата