.

.

Sehuoran Долги Обетки Бохемски Голем Круг Капе DIY Натпревар Обетки Изјава Обетки Мода Накит

Sehuoran Долги Обетки Бохемски Голем Круг Капе DIY Натпревар Обетки Изјава Обетки Мода Накит

DEN 239.52
DEN 204.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Ако овој објект е во сопственост на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ви благодариме за разбирањето!
.
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена
HK ПОСТ : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 дена
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати ако од денот таа е примена.Ние Може Да Дизајн И Направи За Купувачот Или Персоналните Прилагодување .
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNl NG ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи,
2.особено жените додатоци.ако вашата цел е помалку од $7 , само може да ви испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4.Постојат Многу Извонредни Продукти Во Нашата Продавница,Ве Молиме Да Користите Категории За Да Видите Повеќе.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и Услуги.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ако вашата цел износ повеќе од $199 ,бесплатен превозот од DHL, или ЕМС , и да добијат бесплатен дар (Африкански земји,Јужна Америка земји и некои otherremotea rea треба да купам повеќе од 250$)
1) да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Добредојде и да се најде свој изненадување!
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
100% Реална Слика
Ние фотографија сликите на производите се самите себе си,со цел да им служи на најдобрите вистински слики,но тие се само за вас refrence,не може да биде мала разлика со реалниот објект ви благодариме за разбирањето!
Пакувањето На Производот
Ние ќе го избере различни пакет според производи,за да бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.(исклучува кинески празник ) 3. * * * * * Ако Сте Го Испрати Нашата Нова Стока Слика Или Дизајн Слика, Ние Ќе Ви Испратиме Еден Компјутери
Стоката Кога Таа On-Line! *** Сакате да Имате Среќен Шопинг!
Еко-Пријателски : Олово & Никел Слободни,
1.Ние треба вашата поддршка за подобро.Почитувани Купувачот : Добредојдовте На Фабриката За Директна Продажба Продавница .Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или vedio, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.Ние ќе ја испрати на производи во рок од 48 работа часа по уплатата.

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Sehuoran
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура,Нерѓосувачки Челик,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E0084
Обетки Тип :
Клипот Обетки

Најдобри предлози во категоријата