.

.

PATAYA Жените Плоштадот Луксузни Обетки 585 Розово Злато Вода Капка Природни Циркон Свадба Додатоци Накит, Булчински Етничка Earring

PATAYA Жените Плоштадот Луксузни Обетки 585 Розово Злато Вода Капка Природни Циркон Свадба Додатоци Накит, Булчински Етничка

DEN 239.52
DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


PATAYA Жените Плоштадот Луксузни Големи Обетки Розово Злато Позлатен Вода Капка Природни Циркон Свадба Додатоци Накит, Булчински Етничка Обетки Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + 585 Злато Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба/Ангажирање/Годишнината /Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии/Избегне Бања/Избегне Пот/Избегне Chrash/Избегне Влажност/ја избришат со Мека Крпа/Добро се Спаси/Замена Носење
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Превозот : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере. Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги.ве молиме да ја искористам за момент да ни остави posstive повратни информации со 5 ѕвезди.ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение befor ќе го напушти неутрален или негативен фидбек.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Враќање: 1.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние sccept се враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие returnde објект.
2.Ако објектот е неисправен.ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако заменетата не е достапна.потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
PATAYA
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
роуз злато позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата