.

.

Панк Остава ' Рскавица Earings Бохемски Жените Антички Сребрен Star Цвет Уво Ткаенината Клип Студ Заврши Earring Поставите Мода Накит

Панк Остава ' Рскавица Earings Бохемски Жените Антички Сребрен Star Цвет Уво Ткаенината Клип Студ Заврши Earring Поставите Мода

DEN 65.28
DEN 42.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JA0022372
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски
Големина : Како слика покажува
18 Стилови за избор (Сребро : #1-#9, Злато : #10-#18)
Количина : 1 сет(3pcs : #2, 4pcs : #4, 6pcs : #8, 7pcs : #1, #5, #6, #7, #9, 8pcs : #3)
Око-фаќање кога ги носи на улица, многу шармантна.
Одличен додаток и декорација за девојки, жени
Пакет се вклучени : (зависи од вашиот избор)
3pcs/4pcs/6pcs/7pcs/8pcs x Уво Клипови
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Метали Тип:
Цинк Легура
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Бренд Име:
Shellhard
Број На Модел На:
Уво ткаенината во собата,уво клип поставен
Стил:
Панк
Обликотшема:
Животните
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата