.

.

Моден Клип Обетки Жените Сребро Злато Боја Уво Ткаенината Панк-Обетки Кристал Висок Квалитет Pendientes Накит

Моден Клип Обетки Жените Сребро Злато Боја Уво Ткаенината Панк-Обетки Кристал Висок Квалитет Pendientes Накит

DEN 90.72
DEN 67.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Бренд Име:
Лето љубов
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
кристал уво клип
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Тренди Модни:
обрачот обетки жени

Најдобри предлози во категоријата