.

.

EMMAYA Врвен Квалитет Кристално CZ Модни Луксузни Циркон Сребрена Боја Був Жените Уво Студ Обетки Домот Earring

EMMAYA Врвен Квалитет Кристално CZ Модни Луксузни Циркон Сребрена Боја Був Жените Уво Студ Обетки Домот Earring

DEN 178.08
DEN 150.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ЕТ-270-8
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата