.

.

Моден обетки кристал уво студ сјајна срцето студ обетки 1 пар

Моден обетки кристал уво студ сјајна срцето студ обетки 1 пар

DEN 88.80
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден обетки кристал уво студ сјајна срцето студ обетки 1 пар
Материјал : нерѓосувачки челик
Мерач на матични : 1.2 mm (16g)
Боја : сребрена,црна,златна

Кон својствата

Метална боја:
сребрена, црна, златна
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
боја:
сребрена,црна,златна

Најдобри предлози во категоријата