.

.

TREAZY Сребрена/Црна Боја Долго Кристал Tassel Dangle Обетки за Жените Бар Свадба Булчински Капка Earing Мода Накит Подароци

TREAZY Сребрена/Црна Боја Долго Кристал Tassel Dangle Обетки за Жените Бар Свадба Булчински Капка Earing Мода Накит Подароци

DEN 191.52
DEN 138.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал кристал
Боја : Сребрена/Црна
Големина : 8.7 cm(L)*1cm(W)
Накит Вид : Мода Накит Капка Dangle Обетки
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
0279E01
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
боја:
сребрена/црна
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Мајка/Ќерка/Женски Пријатели

Најдобри предлози во категоријата