.

.

Ѓ. J4Z Мода Прекрасна Дизајнер Розова Сива Обложени Hobbyhorse Ѕвезди Кругови Девојка е Пад Обетки Bijoux

Ѓ. J4Z Мода Прекрасна Дизајнер Розова Сива Обложени Hobbyhorse Ѕвезди Кругови Девојка е Пад Обетки Bijoux

DEN 263.52
DEN 211.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сива, Розова
Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CGE002
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Должина:
about 6.5cm

Најдобри предлози во категоријата