.

.

FYM 6 пар/Set Шарм Кубни Циркон Легура Круг Топката Сребрена боја Студ Обетки Мода CZ Earring Накит Прибор трговија на Големо

FYM 6 пар/Set Шарм Кубни Циркон Легура Круг Топката Сребрена боја Студ Обетки Мода CZ Earring Накит Прибор трговија на Големо

DEN 133.92
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот Политика 1.Цел 2. Цел>$7, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 7-45 дена испорака; 3.Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака.
Врати/Refun ***Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. ***За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации . ***Ви благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FYMER0299
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
FYM
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Метална боја:
сребрена боја
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
6 пар
Пол:
Жените, Девојка, Дама
фабрика:
Yes

Најдобри предлози во категоријата