.

.

ХИП-1 Пар Панк Гроздобер Mens Pendientes Кул 316L не ' Рѓосувачки Челик Кристал Обрачот Обетки Argollas За Мажи Накит

ХИП-1 Пар Панк Гроздобер Mens Pendientes Кул 316L не ' Рѓосувачки Челик Кристал Обрачот Обетки Argollas За Мажи Накит

DEN 205.92
DEN 183.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пад на Превозот : Ние обезбеди капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница е infprmation.Ефикасна и безбедна. Превозот Цена : Ние нудиме сите видови на превозот методи, како пост воздух mail, Aramex, DHL, Fedex, UPS-от, EMS и така натаму, зависи од дестинацијата и цел износ. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Промоција : Цел износ ≥200, ние се добие бесплатно брза испорака, како DHL, Fedex, EMS, Можете да ја примите вашата нарачка во рок од 3 до 7 дена!. Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 30-60 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/
Ако сте satisfed со нашите производи, pls не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди повратните информации. Ние навистина треба вашата поддршка. За било која причина, не сте satisfed со нарачки, pls не се брза да им даде лош повратни информации или спор, само контактирајте со нас веднаш,така што ние треба промената да го решите вашиот проблем. Ви благодариме! Квалитетот problrm : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добијат со цел, да се земе јасни фотографии за неисправни производи и испратете ја на нас. Ние ќе го организира наплата или замена по добиете на вашите фотографии. Било која друга причина : За било која причина, не ви се допаѓа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во orginal состојба плати превозот coost, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Gobal Recruiment Агенти : Ако сте продавач, ние invide да биде нашиот агент. Ние може да ви обезбеди со : Бесплатна професионална производи picutres Уредување производи catclogue форма Реално време ажуриран попис веб-сајт Satble снабдување над 5000 Стилови производи се Задржи ажурирање на нови производи секој неделен Голем попуст и Бесплатна DHL за промет на големо со цел Dropshipping услуга, испратите на вашиот clent адреса без нашите информации

Кон својствата

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
E00019
Бренд Име:
хип
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Материјал:
TitaniumStainless Челик
Метали:
Нерѓосувачки Челик, Сребро Позлатен
Големина:
15*13MM
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Студ Обетки:
обетки кристал
Класа:
Висок квалитет
2017 мода обетки:
Мажите и жените
кристал карики:
Адвокатско Накит
oorbellen ringetjes:
Orecchini на cerchio

Најдобри предлози во категоријата