.

.

Плоштад Смола Druzy Студ Обетки за Жени

Плоштад Смола Druzy Студ Обетки за Жени

DEN 90.72
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Метали Тип:
Цинк Легура
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Бренд Име:
ZOUDKY
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата