.

.

2018 Мода Сина, Црна Круг Букет Кристално Зголеми Злато Свадба Цвет Кристал Студ Обетки За Жените Накит Earring Сет

2018 Мода Сина, Црна Круг Букет Кристално Зголеми Злато Свадба Цвет Кристал Студ Обетки За Жените Накит Earring Сет

DEN 112.32
DEN 79.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Specificaion Листа Состојба : 100% Нов Материјал : Метал Студ Earring Големина : Количина : 1 парови Боја : како на сликата ПРОЧИТАЈТЕ МЕНЕ : важни 1. Објектот Боја може да има мала разлика во различни екрани, ова е нормален феномен 2.Големина се мери со раце ,таму може да има 0.2-0.5 mm отстапување 3. Трговија на големо, dropshipment се секогаш добредојдени. 4. Ако било quesions на цел или пратката, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро во 12 часот. ве молиме целосно разбирање ние сме во различна временска зона.
Големина Упатство
ЃЕРДАН ДОЛЖИНА 40cm ( 16" ) 45см ( 18" ) 50cm ( 20" ) 55cm ( 22" ) 60cm ( 24" ) 65cm ( 26" ) *Носење ефект ќе бидат погодени од луѓето тело, модели носи бројка е за повикување само. Ве молиме погледнете го раст, всушност,. Мерка Прст Circuference 1.Подготви се лизга на хартија или јаже и дозволете на вашиот прст 2.Белег на делница 3.Мерење на lenth тогаш се турнеја *Можете да го користите истиот метод за да се измери Зглоб Circuference
Како Да се Одржи Maitain Fashin Накит се Избегне Вода се Избегне Пот се Избегне Детергент се Избегне Гребење Како Повеќето Модни Накит се направени од алуминиум
Ве молиме чувајте ги од вода
исчистете ги со заеднички мека сува крпа
подобро да не се носат кој сите времиња, добро е да се претвори во. Одржување На Парична Казна Накит Сребрена Полирање Ткаенина За Чистење На Сребрен Накит Мека Накит Кутија Да Се Задржи
Сервисот за ЧИТАЊЕ МЕНЕ важно да Бараме За долгорочен Деловен Однос со Секој Клиенти, Ако е Можно. Значи, ако имате прашања или проблем на производ, пакување, испорака или други, ве Молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори во 12 часот. Ако план за промет на големо или dropshipment и имаат какви било посебни барања на пратката или pacakge, ве молиме слободно контактирајте со нас Долго Живеат Разбирање, Почитување & Комуникација.
Нашето Најдобро Продаван Категорија

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER0005
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
TRYTRYSEE
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
quanity:
1 пар
Боја Опции:
како Слика
Тип:
G20F

Најдобри предлози во категоријата