.

.

Гроздобер жените црна Обетки Кубни циркон сина камен капка Обетки партија мода накит бесплатна испорака шопинг турција

Гроздобер жените црна Обетки Кубни циркон сина камен капка Обетки партија мода накит бесплатна испорака шопинг турција

DEN 884.16
DEN 725.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
YYRemote
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
ZE527998
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата