.

.

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Младата Месечина Обетки E077

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Младата Месечина Обетки E077

DEN 87.36
DEN 83.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 3.0 cm * 2.7 cm Тежина : 13g

Кон својствата

Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LKFFDRKG
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE077
LKFFDRKG:
WGNFLBLU
OUHMZQEY:
ZFZTVWVO

Најдобри предлози во категоријата