.

.

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Срцето Плоча Обетки E028

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Срцето Плоча Обетки E028

DEN 68.16
DEN 65.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 2.9 cm * 3.7 cm Тежина : 6.5 g

Кон својствата

Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
UCSNFSBI
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE028
UCSNFSBI:
GFZFSAAN
SRQNJUCS:
MQNQUGPV

Најдобри предлози во категоријата