.

.

AE-CANFLY Топла Двојно Двострано Earring Мода Двете Страни Сребро Злато Студ Обетки за Жените 2A3035

AE-CANFLY Топла Двојно Двострано Earring Мода Двете Страни Сребро Злато Студ Обетки за Жените 2A3035

DEN 143.52
DEN 79.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


.
Вашето внимание ве молиме :
1.Ако цел е помалку од $5 , ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail;
2.Ако цел повеќе од $150 ,слободен брод преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
3.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!
Опис :
Точка име : Обетки Боја : Сребро ,Злато Материјал : Алуминиум Тежина : 10g Стил : Мода Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
AE-CANFLY
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
2A3035,2A3036
боја:
Сребрена / Злато
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Жеџијанг во Кина ( копно )
Is_Customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата