.

.

Моден clip-за обетки cusion Долго целосна Кристал вода капки Месечината не го прободе обетки уво клипови булчински brincos

Моден clip-за обетки cusion Долго целосна Кристал вода капки Месечината не го прободе обетки уво клипови булчински brincos

DEN 181.92
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден clip-за обетки cusion Долго целосна Кристал вода капки Месечината не го прободе обетки уво клипови
Опис :
1. Боја : злато, сребро.
2. Martiral : Кристал Големина : 5cm
'

Кон својствата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
свадба клип обетки
Бренд Име:
dower мене
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
клипови обетки
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата