.

.

WT-E352 трговија на Големо природни abalone школка обетки со 24K злато трим мода правоаголник морска школка обетки накит за жените

WT-E352 трговија на Големо природни abalone школка обетки со 24K злато трим мода правоаголник морска школка обетки накит за

DEN 2640.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-E352 трговија на Големо природни abalone школка обетки со 24 K злато трим мода правоаголник морска школка обетки накит за жените
Точка Законик :
WT-E352
Материјал :
Природни школка
ГОЛЕМИНА на :
Околу 40mm долго
Препорачуваме :
Повеќе simillar дизајн pls се провери од овој линк:
Заврши : 24k вистински злато галвански се спротивстави на tarnishable nickle и да доведе слободни.
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само конектор, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Кон својствата

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-E352
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Место на Потекло:
Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата