.

.

3Colors Нова Мода Роман Накит Боја Мрачно Обетки За Жените Трендовски Brincos Pequenos Студ Обетки

3Colors Нова Мода Роман Накит Боја Мрачно Обетки За Жените Трендовски Brincos Pequenos Студ Обетки

DEN 60.48
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3 Colors Нова Мода Роман Накит Боја Мрачно Обетки За Жените Трендовски Brincos Pequenos Студ Обетки
Почитувани Купувачи,
1. Цел ¢ ‰¥7 ДОЛАРИ, да го прифати микс цел, Бесплатен Превозот преку Кина Пост.
2.Ако сте задоволни , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
3.Ако вашата набавка е над 150 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
4. Ако сте руски Пријатели , љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Производ : Мода жените earring
Материјал : алуминиум/стакло Големина : 1.8*1.8 cm (1"=2.54 см) Weigth : 8g Бои : Златен Кол : 1pair Пакување : 1pair/opp вреќа 2pair или повеќе добие 2% попуст

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
LUBOV
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Епоксидна
Студ обетки потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Студ обетки Боја:
Црна/розова/блу/бела
Студ обетки Големина на:
1.8*1.8 CM
Студ обетки Стил:
Моден
Сребрени Обетки Материјал:
Легура & епоксидна
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Никој

Најдобри предлози во категоријата