.

.

Прекрасна Бисер клип обетки снегулка не прободен обетки ,бисер обетки нема прободен brincos boucle d'oreille

Прекрасна Бисер клип обетки снегулка не прободен обетки ,бисер обетки нема прободен brincos boucle d'oreille

DEN 122.88
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Прекрасна Бисер клип обетки снегулка не прободен обетки ,бисер обетки нема прободен
Опис :
1. Боја : како на сликата
2. Материјал : алуминиумски
"

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Злато
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
снегулка clip earring
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки

Најдобри предлози во категоријата