.

.

S-E026 трендовски 925 сребрен накит позлатен обетки,hight квалитет,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic,

S-E026 трендовски 925 сребрен накит позлатен обетки,hight квалитет,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic,

DEN 52.80
DEN 50.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 5.7 cm Тежина : 6g

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
RXSHKWOP
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE026

Најдобри предлози во категоријата