.

.

моден накит За Жените, 925 сребрен накит позлатен Бисер Пеперутка Розова Обетки E017 /PMIHRXPVE017 HLQVDHJT

моден накит За Жените, 925 сребрен накит позлатен Бисер Пеперутка Розова Обетки E017 /PMIHRXPVE017 HLQVDHJT

DEN 84.48
DEN 80.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 1.9 * 1.3 см Тежина : 5g

Кон својствата

Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PMIHRXPV
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE017
PMIHRXPV:
POINGTLE
HLQVDHJT:
OGYLCQGJ

Најдобри предлози во категоријата